 Caricabatteria per auto che carica AC110V-220V 20A
  1. Raddrizzatori per caricare batterie
  1. Attrezzature e accessori per auto
  2. Raddrizzatori e cavi jumper
  3. Raddrizzatori per caricare batterie
Codice articolo:
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
Ładowarka samochodowa, przenośne szybkie ładowanie AC110V‑220V 20A z 8 zabezpieczeniami we wszystkich kierunkach dla różnych baterii 50Hz/60Hz
  • Wysoka jakość: inteligentna ładowarka samochodowa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, prąd ładowania 5A/10A/20A regulowany z trzema prędkościami, prędkość ładowania zwiększona o 30%.
  • Zaleta: tę automatyczną ładowarkę można uruchomić przy 0 V, nie martw się, że samochód się nie uruchomi, bateria się nie ładuje, co może zapewnić lepsze wrażenia.