Disco da taglio per legno Globus PT150-0500-0001 500x30 mm 60Z
  1. Lame per sega
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Materiali e accessori
  4. Lame per sega
Codice articolo:
SCUDO LEGNO 500x30MM 60Z GLOBUS
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
Piła 500x30x3,2/60z KB do cięcia poprzecznego drewna twardego i miękkiego Globus
CHARAKTERYSTYKA TARCZY
  • piły wykonane z wysokogatunkowej stali narzędziowej ulepszonej termicznie
PARAMETRY TECHNICZNE
  • Średnica zewnętrzna - 500 mm
  • Średnica otworu - 30 mm
  • Grubość dysku - 3,2 mm
  • Ilość zębów: 60
  • Zalecane obroty pracy (RPM opt): 1910- 3440 obr/min
  • Maksymalne obroty piły tarczowej (RPM max): 3800 obr/min
  • Zalecana prędkość skrawania drewna miękkiego: 60 - 100 mm/s
  • Zalecana prędkość skrawania drewna twardego: 60 - 90 mm/s