Fresatrice per giunti Holzmann PJ100PRO 230V + LAMA FAGGIO ESTERO SLIPES N. 20 TOLUX 100 pz
  1. Fresatrici
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Macchine e dispositivi
  4. Fresatrici
Codice articolo:
FRESATRICE PER GIUNTI LAMELLARI HOLZMANN PJ100PRO CASSA LAMELLARE
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
HOLZMANN LAMELOWNICA, FREZARKA DO POŁĄCZEŃ PJ 100PRO
+ 100 SZTUK LAMELEK W ROZMIARZE 20
  • Precyzyjna głowica tnąca z możliwością frezowania w zakresach -45° +90°
  • Nowoczesny design
  • W modelu PJ100 PRO zastosowany został precyzyjny system regulacji głębokości frezowania.
  • Max. głębokość cięcia: 19mm
  • Wysokiej jakości frez z węglika wolframu o średnicy 100 mm pozwala uzyskiwać idealną linię cięcia.
  • W zestawie posiada walizkę oraz worek przeciw kurzowy
  • Zastosowanie zamka w worku pozwala szybkie opróżnienie jego zawartości bez jego zniszczenia.
  • Całość dostarczana w wytrzymałej walizce wykonanej z udarowego ABSu wytrzymałego na pęknięcia,
Dane techniczne:
  • Moc silnika s1: 900W
  • Napięcie: 230V / 50Hz
  • Prędkość obrotowa: 10800 obr./min
  • Klasa zabezpieczeń: II
  • Rodzaj silnika: IP 20
  • Przechył w zakresie: -45° +90°
  • Max. wydajność frezowania: 19 mm
  • Adapter do frezowania: M10
  • Max. średnica frezowania: 100 mm