HLG-240H-24B Alimentatore LED 240W 24V 10A
  1. Dispositivi di potenza
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Materiali e accessori
  4. Dispositivi di potenza
Codice articolo:
Lampada per LED MEAN WELL HLG-240H-24 B 240W 24V 10A IP67
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
Zasilacz do LED MEAN WELL HLG-240H-24 B 240W 24V 10A IP67
HLG-240H-24B Specyfikacja:
  • Napięcie wyjściowe: 24V
  • Moc wyjściowa: 240W
  • MAX prąd na wyjściu: 10A
  • Stopień wodoodporności: IP67
  • Temperatura pracy: -40 ~ +85℃
  • Ochrona przeciwprzeciążeniowe: Tak (Hiccup)
  • Ochrona przeciwprzepięciowa: Tak (Hold & Restart)
  • Funkcja ściemniania : TAK, 3w1 (1~10VDC, PWM, rezystor)
  • Model: HLG-240-24-B
  • Wymiary: 244.2 x 68 x 38.8mm