Pialla a spessore ROLSTAL600 4000 W
  1. Pialle per legno
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Macchine e dispositivi
  4. Pialle per legno
Codice articolo:
Piallatrice, pialla a spessore, 600 mm
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
ROLSTAL Maszyny i urządzenia
Dane techniczne
Max. Szerokość heblowania 600mm
Max. Grubość wióra 4mm
Zakres grubościówki 120mm
Min. Grubość obrabiania 10mm
Min. Długość obrabiania 200mm
Obroty wałka strugającego 4000obr/min
Prędkość posuwu materiału struganego 13,5m/min
Ilość noży 4szt
Silnik 4KW/400V
Waga netto 190kg
Wymiary 900 x650 x800mm