Royal Catering RCFW 70-600ECO carne di lupo
  1. Macchine per la carne
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Gastronomia
  4. Macchine per la carne
Codice articolo:
TRITACARNE + ACCESSORI, FILTRO, COLTELLI
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
⭐⭐⭐⭐⭐
Wilk do mięsa - 70 kg/h
marki Royal Catering ®️
✅ Model: RCFW 70-600ECO
✅ Nr katalogowy: 10010740
✅ Stan produktu: Nowy
➡️ Najważniejsze cechy produktu:
  • Efektywność – silnik o mocy 600 W i wydajność 70 kg/h
  • Uniwersalność – można mielić nie tylko mięso
  • Ergonomia – obszerna taca i dodatkowe akcesoria
  • Niski poziom hałasu – gumowe nóżki i szczelna obudowa
  • Higiena – łatwy demontaż elementów ze stali szlachetnej
✅ Specyfikacja techniczna:
  • Materiał - Stal nierdzewna
  • Napięcie [V] - 230
  • Moc [W] - 600
  • Wydajność [kg/h] - 70
  • Wymiary wlotu [mm] - Ø 45
  • Wymiary wylotu [mm] -
  • Liczba sitek / noży [szt.] - 2 sitka i 2 noże
  • Instrukcja obsługi - Tak
  • Bieg wsteczny - Tak
  • Poziom hałasu - 67.2 dB
  • Średnica sitek - 53.5 mm
  • Wysokość brutto [cm] - 29
  • Długość brutto [cm] - 34
  • Szerokość brutto [cm] - 21
  • Waga brutto [kg] - 10
  • Wysokość netto [cm] - 38
  • Długość netto [cm] - 17.3
  • Szerokość netto [cm] - 40
  • Waga netto [kg] - 9.35
  • Liczba paczek - 1
✅ Wilk do mięsa Royal Catering
✅ Maszynka do mielenia mięsa RCFW 70-600ECO – charakterystyka
Efektywność sprzętu od Royal Catering to zasługa silnika o mocy 600 W. Zapewniając ruch obrotowy ślimaka i noża, umożliwia on pracę z wydajnością 70 kg/h. Parametry te sprawiają, że nasz wilk skutecznie zmieli duże porcje produktów spożywczych, przy zużyciu stosunkowo niewielkich ilości energii elektrycznej.
Uniwersalność maszynki do mięsa marki Royal Catering polega na tym, że przy jej pomocy da się mielić też inne składniki spożywcze np. warzywa, suszone owoce itp. Zależnie od potrzeb użytkownika można stosować ponadto sitka o różnym rozmiarze oczek. W zestawie znajdują się dwa takie akcesoria ze średnicami otworów 5 i 7 mm, a także dysza do robienia kiełbasy. W efekcie nasz sprzęt sprawdzi się podczas wielu kulinarnych wyzwań.
✅ Zawartość przesyłki:
  • Wilk do mięsa RCFW 70-600ECO
  • Tacę na mięso – 1 szt.
  • Popychacz – 1 szt.
  • Sitko o średnicy otworów 5 mm – 1 szt.
  • Sitko o średnicy otworów 7 mm – 1 szt.