Royal Catering RCMM-2000W carne di lupo
  1. Macchine per la carne
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Gastronomia
  4. Macchine per la carne
Codice articolo:
TRITACARNE WILK 2000 CON SPINTORE
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
⭐⭐⭐⭐⭐
Wilk do mięsa - 2000 W - 72 kg/h
marki Royal Catering ®️
✅ Model: RCMM-2000W
✅ Nr katalogowy: 10011644
✅ Stan produktu: Nowy
➡️ Najważniejsze cechy produktu:
  • Wydajność – mocny silnik 2000 W
  • Wygoda – bieg wsteczny
  • Akcesoria – 3 sitka, końcówki do kiełbasy oraz kibbeh
  • Higiena – demontowalne i łatwe do czyszczenia elementy
✅ Specyfikacja techniczna:
  • Materiał - Stal nierdzewna, Aluminium, Plastik, Stal
  • Napięcie [V] - 230
  • Moc [W] - 2000
  • Wydajność [kg/h] - 72
  • Znamionowa prędkość obrotowa [obr./min] - 200
  • Wymiary wlotu [mm] - 44
  • Wymiary wylotu [mm] - 58
  • Liczba sitek / noży [szt.] - 3/1
  • Instrukcja obsługi - Tak
  • Bieg wsteczny - Tak
  • Poziom hałasu - 85 dB
  • Średnica sitek - 58 mm
  • Wysokość brutto [cm] - 26
  • Długość brutto [cm] - 36
  • Szerokość brutto [cm] - 27
  • Waga brutto [kg] - 5
  • Wysokość netto [cm] - 38
  • Długość netto [cm] - 38
  • Szerokość netto [cm] - 19
  • Waga netto [kg] - 4
  • Liczba paczek - 1
✅ Wilk do mięsa Royal Catering - 72 kg/h
Wydajność to zasługa obszernej tacy i efektywnego silnika o mocy 2000 W, dzięki którym będziesz mógł sprawnie zmielić aż 72 kg mięsa w ciągu zaledwie godziny. Sprzęt pracuje stosunkowo cicho (85 dB).
W zestawie z maszyną znajdują się 3 sitka o różnych oczkach (śr. 4, 7 mm oraz trójkątne), popychacz, a także końcówki do robienia kiełbasy oraz kibbeh.
✅ Zawartość przesyłki:
Oferujemy następujący komplet:
  • Wilk do mięsa
  • Sitka o śr. otworów 4, 7 mm