Sega da taglio Globus PS016-0400-0001
  1. Lame per sega
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Materiali e accessori
  4. Lame per sega
Codice articolo:
SCUDO LEGNO 400X30X2.8MM 36Z GLOBUS
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
Piła do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna z wyrzutnikiem wióra DNPDE 400x30x2,8 mm 36Z
PS016-0400-0001 GLOBUS
Charakterystyka produktu:
  • Piła wyposażona w wyrzutnik wióra
  • Wyrzutnik wióra stanowi jednocześnie ochronę zęba przed różnymi wtrąceniami, np. luźnymi sękami
Parametry:
Średnica zewnętrzna (D) - 400 mm
Średnica otworu (d) - 30 mm
Rzaz (B) - 4,0 mm
Grubość (S) - 2,8 mm