Tagliacarne Royal Catering RCMT-350W
  1. Macchine per la carne
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Gastronomia
  4. Macchine per la carne
Codice articolo:
TAGLIERINA ELETTRICO PER BISTECCHE DI MAIALE
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
⭐⭐⭐⭐⭐
Kotleciarka do mięsa - 350 W
marki Royal Catering ®️
✅ Model: RCMT-350W
✅ Nr katalogowy: 10011405
✅ Stan produktu: Nowy
➡️ Najważniejsze cechy produktu:
  • Wydajność – ostrza osiągające prędkość 75 obr./min dzięki silnikowi o mocy 350 W
  • Wytrzymałość – noże i obudowa wykonane ze stali nierdzewnej
  • Praktyczność – maksymalny rozmiar porcji mięsa przed obróbką: 160 x 30 mm
  • Stabilność – gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się maszyny i tłumią wibracje
  • Ochrona – włącznik pokryto wodoszczelną osłoną umożliwiającą obsługę nawet mokrymi dłońmi
✅ Specyfikacja techniczna:
  • Napięcie [V] - 230
  • Moc [W] - 350
  • Wymiary płyty [cm] - 22 x 20
  • Wielkość wlotu [mm] - 198 x 30 mm
  • Długość kabla [m] - 1,75
  • Prędkość obrotów [obr./min] - 75
  • Maksymalna porcja mięsa przed przetworzeniem - 160 x 30 mm
  • Instrukcja obsługi - Tak
  • Liczba ostrzy - 31 Pc
  • Wysokość brutto [cm] - 57
  • Długość brutto [cm] - 56
  • Szerokość brutto [cm] - 31
  • Waga brutto [kg] - 19.58
  • Wysokość netto [cm] - 43.5
  • Długość netto [cm] - 50
  • Szerokość netto [cm] - 22
  • Waga netto [kg] - 17.95
  • Liczba paczek - 1
✅ Kotleciarka do mięsa Royal Catering
✅ Maszynka do zmiękczania mięsa RCMT-350W – opis
Wysoka efektywność zmiękczania mięsa na kotlety to zasługa obrotowych ostrzy osiągających prędkość do 75 obr./min. Noże są napędzane przez silnik o mocy 350 W. Urządzenie wyposażono w przystawkę z dużym wlotem przystosowanym do kawałków mięsa o szerokości 160 mm i grubości 30 mm.