Tavolo scorrevole micrometrico portatile SEMY60AC
  1. Seghe e frese
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Macchine e dispositivi
  4. Seghe e frese
Codice articolo:
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
Funkcja:1. 100% nowy i wysokiej jakości.
2. Wykonany ze stopu aluminium z czarną anodowaną powierzchnią, jest trwały.
4. Precyzyjna obróbka i stabilna wydajność, dobry efekt użytkowania.
. SEMY60AC mikrometr ręczny stół przesuwny
Specyfikacja:Cechy:
1. 100% nowy i wysokiej jakości.
Specyfikacja:
Stan: 100% nowy
Typ artykułu: etapy liniowe
Materiał: stop aluminium (czarny anodowany)
Model: SEMY60-AC
Regulacja odległości ruchu: mikrometryczna głowica różnicowa
Tor przesuwny: prowadnica liniowa
Typ szyny: Typ rolki poprzecznej
Rozmiar stołu: ok. 60 x 60 mm / 2,4 x 2,4 cala
Odporność na obciążenie: 44,1 N
Skok: ±6,5 mm
Dokładność karty centymetrowej: 0,01 mm
Równoległość: 30μm
Ruchoma równoległość: 20μm
Prawdziwa prostoliniowość: 3μm
Rozmiar produktu: ok. 132 x 120 x 45 mm / 5,2 x 4,7 x 1,8 cala