 Victron Energy PSC123053085 Raddrizzatore 30 A
  1. Raddrizzatori per caricare batterie
  1. Attrezzature e accessori per auto
  2. Raddrizzatori e cavi jumper
  3. Raddrizzatori per caricare batterie
Codice articolo:
Phoenix Smart IP43 12 V, 30 A, 230 V, caricabatterie con 3 uscite, Bluetooth Vi
  • Dettagli
  • Opinioni
Dettagli
  • 3 wyjścia 12 V
  • Napięcie wejściowe 230 V prądu przemiennego (zakres: 210 – 250 V)
  • Zakres napięcia wejściowego prądu stałego - 290 – 355 VDC
  • "Absorpcja" napięcia ładowania Normalne: 14,4 V Wysoka: 14,7 V Litowo-jon: 14,2 V
  • "Buforowanie" napięcia ładowania Normalne: 13,8 V Wysokie: 13,8 V Litowo-jon: 13,5 V
  • W pełni programowalny Tak, z Bluetooth i/lub VE.Direct
  • Algorytm ładowania 5-stopniowy adaptacyjny
  • Kategoria ochrony IP43 (podzespoły elektroniczne), IP22 (obszar połączenia)
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) 180 x 249 x 100 mm