PULEGGIA SZEJBA 60 MM DUE CINGHIE HB- 2X13-60-24
  1. Il resto
  1. Casa e giardino
  2. Industria
  3. Macchine e dispositivi
  4. Il resto
Numero articolo:
  • Dettagli
  • Recensioni
Dettagli
Przedmiotem ogłoszenia jest koło pasowe 2X13-60-24
-koło dwa paski typu HB (szerokość  13 mm)
-średnica zewnętrzna koła 60 mm
-otwór 24 z kanałkiem pod wpust wg normy 8 mm
Dostępne są koła z otworami fi 24mm  25mm, 28mm