 CONDOR CINTURA IN PELLE 081R.02.20.Y1 20mm MARRONE FIBBIA ORO UNISEX
  1. Cinturini per orologi
  1. Salute e bellezza
  2. Gioielli e Orologi
  3. Guarda gli accessori
  4. Cinturini per orologi
Numero articolo:
  • Dettagli
  • Recensioni
Dettagli
PASEK SKÓRZANY CONDOR 081R.02.20.Y1 20mm BRĄZOWY ZŁOTA SPRZĄCZKA UNISEX
W swojej ofercie posiadamy paski Condor w rozmiarach od 10mm do 22mm.
Pasek firmy Condor 081R.02.20.Y1 koloru brązowego wykonany jest ze skóry naturalnej o gładkiej fakturze. Szerokość paska to 20mm.
Wersja 081R.02.20.Y1 posiada następujące wymiary:
  • Długość paska część z dziurkami: 120mm
  • Długość paska część ze sprzączką: 75mm
  • Grubość paska: 2,5mm
  • Klamerka: stalowa oksydowana na kolor żółtego złota;
  • Szerokość mocowania: 20mm
  • Szerokość paska przy klamerce: 18mm
  • Pasek zwężany do 18mm