 Cinturino orologio Atlantic L397.01.24G
  1. Cinturini per orologi
  1. Salute e bellezza
  2. Gioielli e Orologi
  3. Guarda gli accessori
  4. Cinturini per orologi
Numero articolo:
Cinturino per orologio Atlantic L397.01.24G
  • Dettagli
  • Recensioni
Dettagli
Atlantic
Symbol L397.01.24G
  • Oryginalny Pasek do Zegarka Atlantic
  • Pasek skórzany wysokiej jakości z prawdziwej skóry o dużej wytrzymałości
  • Klamerka Stalowa
  • Szerokość paska przy zegarku:24mm
  • Szerokość klamerki:24mm
  • Grubość paska:3mm
  • Całkowita długość paska po zapięciu bez zegarka:190mm
  • Minimalna długość paska po zapięciu bez zegarka:150mm